1. Kto vytvára články na stránkach WikiKedy? – Články sú vytvárané tímom autorov, ktorí sa snažia podať odpoveď na akúkoľvek otázku začínajúcou slovíčkom Kedy. Pokiaľ sa chcete stať členom tohto tímu tak nás neváhajte kontaktovať.
  2. Ako môžem ja prispieť ku kvalite a tvorbe obsahu na WikiKedy?Môžeš jednoducho vytvárať nové články, tak že sa s nami priamo spojíš a dobrovoľne rozšíriš náš tím adminov. Druhou možnosťou je vylepšovanie článkov pomocou komentárov, ktoré môžeš pridať pod článok. Pre zachovanie kvality informácií je však nutné, aby každý článok a komentár prešiel schválením našim tímom.
  3. Kto kontroluje kvalitu informácií a článkov WikiKedy? – O kontrolu sa stará náš interný tím redaktorov, ktorí majú na starosti okrem vytvárania vlastného obsahu aj kontrolu nového obsahu od našich fanúšikov a návštevníkov stránky. 
  4. Prečo články pribúdajú tak pomaly? – Obsah tvoria autori na báze dobrovoľníctva. Našou snahou nie je kupovanie obsahu, ale vytvorenie kvalitného súhrnu informácií na základe reálnych skúseností a snahy podeliť sa o získané informácie.  
  5. Prečo nemôžem nahrávať a upravovať články priamo, veď aj Wikipédia má túto možnosť? – Našim prvoradým cieľom je kvalita obsahu. A určite aj na Wikipédii si zažil, že si našiel informácie o ktorých si presvedčený, že boli nepravdivé. Toto často býva dielom rôznych vtipálkov, ktorí si neuvedomujú, že škodia nie len iným ale aj sebe. A preto sme sa rozhodli zverejňovať informácie až po našej kontrole. [/accordion_block]
  6. Čo je cieľom WikiKedy?– Cieľom WikiKedy je priniesť nový zdroj relevantných informácií, ktoré sú vytvárané reálnymi ľuďmi. Našim cieľom je vytvoriť platformu, kde si bežný užívatelia dokážu nájsť všetky potrebné informácie a zároveň aj poradiť ostatným.  [/accordion_block][/accordion]

Pridaj komentár