Tento súbor wiki stránok je tu pre vás. Našou snahou je vytvoriť čo možno najrozsiahlejšiu databázu riešení, ktoré dokážu odpovedať na každú vašu otázku začínajúcou otázkou Kedy?

Nič nie je dokonalé

Rovnako nie je dokonalá ani naša WikiKedy. Rozhodne nemáme pokryté všetky témy (veď práve začíname), ani netvrdíme že naše články sú určite dokonalé a najlepšie na svete. Veľa článkov je iba všeobecných alebo ešte neexistuje. Preto pokiaľ máš kvalitnejšie informácie alebo dokážeš napísať kvalitnejší článok tak neváhaj a pridaj. Pridať ho môžeš ako komentár pod existujúcim blogom, alebo nás kontaktuj prostredníctvom kontaktného formulára.

Ako fungujeme?

Všetky články sú tvorené autormi stojacimi za týmto projektom. Väčšinou nie sme profesionálnymi spisovateľmi ani copywrightermi, ale snažíme sa čo možno najjednoduchšie priblížiť a ozrejmiť rôzne problémy a hľadať jednoduché návody na riešenie častých aj menej častých problémov.

Pokiaľ sa chceš pridať k tvorcom obsahu, máš dve možnosti.

1.)    Budeš vylepšovať naše už existujúce články pridávaním komentárov pod už existujúcimi článkami. Každý komentár prejde našim schválením, aby sme zabránili znehodnoteniu článku. Alebo prípadnému klamlivému obsahu. Preto pridávaj aj zdroj odkiaľ si čerpal informácie. Po kontrole nového obsahu ho s radosťou pridáme.

2.)    Staneš sa súčasťou nášho tímu autorov. Pracujeme síce bez nároku na honorár, ale s o to väčšou vervou a zanietením. Našou snahou je zlepšiť znalosti a odborné povedomie v spoločnosti. Pokiaľ si teda myslíš, že sa vyznáš v určitej téme a nie je ešte spracovaná na našej WikiKedy, tak neváhaj a kontaktuj nás tu alebo na našich sociálnych kanáloch.

Pridaj komentár