Slamená kabelka

Odpoveď na otázku, ktorú sa vás pýtame hneď v nadpise článku, znie jednoznačne ÁNO! Treba len vedieť, ako tieto slamené kabelky, ktoré sú „IN“ už niekoľko sezón po sebe, nosiť tak, aby nepôsobili lacno a nevkusne. A že sa to veru dá, to vám ukážeme v tomto článku!

Praktické za každých okolností

Slamené kabelky sú tou najlepšou voľbou práve na prichádzajúcu letnú sezónu. Samozrejme, môžete ich so sebou zobrať na pláž alebo k bazénu, ale takisto sa hodia aj na večernú prechádzku v meste či na výlet po pamätihodnostiach. Sú praktické, zmestí sa do nich všetko od plaviek, opaľovacieho krému, uteráku, až po fotoaparát, obľúbenú knihu či malý notebook. Ako si teda vybrať tú svoju?

Slamené kabelky za „facku“

Pre klasické slamené kabelky, ktoré si chcete so sebou vziať na pláž, je ideálny jednoduchý a ničím „neprečačkaný“ vzhľad. Tieto kabelky môžete v obchodoch zohnať naozaj za pár eur a ak by sa vám napríklad aj zničili pri vode či na piesku, určite vám ich nebude ľúto. Každopádne, aj v tomto prípade sa oplatí dať si pozor na to, z akého materiálu je kabelka vyrobená, pretože napr. kabelky viazané z papierových vlákien nie sú k vode vôbec vhodné a zničiť by sa vám mohli už pri prvom výlete na pláž.

Luxusnejšie kabelky do mesta

Slamené kabelky

Vyrazte do mesta štýlovo so slamenou kabelkou!

Ak však už chcete slamené kabelky brať so sebou napr. aj na nákupy či romantické večerné prechádzky, potom sa určite oplatí do nich trocha viac zainvestovať. Na trhu totižto nájdete aj slamené kabelky s rôznymi zaujímavými dizajnovými prevedeniami, veď ani najznámejší módni návrhári nezabúdajú na tento trendy kúsok vo svojich kolekciách. Dokonca, v niektorých módnych obchodoch môžete nájsť už aj slamené kabelky v podobe obľúbených „psaníčok“ vhodných aj na každú letnú párty.

Ak sa teda práve v týchto chvíľach balíte na svoju letnú dovolenku, určite si nezabudnite so sebou pribaliť aj slamené kabelky – aspoň dva kúsky, jeden na pláž a druhý do mesta.

Pridaj komentár